Galerie

Zakázková výroba oken, dveří, nábytku a dřevěných produktů z masivu

Ověřte si, že jsme

tou správnou volbou

pro Vaše potřeby

kvalitní kování ROTO NT

Dveře

Vyrábíme interiérové i exteriérové dveře. Na výběr jsou různé druhy dřeva, barev i vnitřních výplní. U venkovních dveří je samozřejmostí bezpečnostní kování. Rovněž je možno vložení protipožární vložky do jakýchkoliv dveří.

Vyrobených dveří
Možná kombinace materiálů

Schodiště

Dodáváme velice kvalitní, na míru vyráběné schodiště. Možno dodat jakýkoliv tvar: lomené, točité, přímé. Zároveň vyrábíme dřevěné díly pro vaše stávající schodiště: zábradlí, stupně, podpěry.

Vyrobených schodišť
Ergonomický tvar a bezpečná povrchová úprava

Rostoucí dětské židle

Jedná se o židle, jejíchž výšku sezení a podpěry na nohy si lze bez problémů nastavit, dle výšky dítěte.

Vyrobených židlí
kvalitní kování ROTO NT

Okna

Nabízíme výrobu i montáž vysoce kvalitních euro-oken. Na výběr jsou různé tvary, barvy, izolační schopnosti, materiály. Provádíme pozáruční servis našich výrobků.

Vyrobených oken
Dokonalé zpracování vašich nápadů

Nábytek

Individuální výroba nábytkových kusů, podle Vašich přání.

Vyrobených kusů nábytku
Velký podíl ruční výroby

Překážky pro Hobby Horsing

Nově zahajujeme výrobu překážek pro stále populárnějsí zábavu Hobby Horsing. Vyrábíme tréninkové překážky, můžeme zapůjčit i celý soubor překážek pro závody. Závodní překážky jsou vyrobeny tak, aby reprezentovaly. Mají bytelnější stojany s boční dekorací (blendou) kvůli lepší stabilitě. V sadě jsou tři tyče nebo dvě tyče a deska. Držáky jsou pevné od 30 do 110 cm

Co se do ostatních kategorií nevešlo..

Speciální přání zákazníků

V naší dílně vyrábíme různé druhy bytového i kancelářského nábytku, bytových doplňků, funkčních věcí, dřevěných technologických výrobků a dle Vašich přání jsme schopni a ochotni vyrobit ze dřeva téměř vše.